22. Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatı İlk 150
SIRA AD SOYAD OKUL SINIF MADALYA
1 KAAN YOLCU İZMİR FEN LİSESİ (İZMİR) 9 ALTIN
2 OZAN KAYMAK DENİZLİ ÖZEL FİNAL ANADOLU LİSESİ (DENİZLİ) 10 ALTIN
2 HALİL ALPEREN GÖZETEN DENİZLİ ÖZEL FİNAL ANADOLU LİSESİ (DENİZLİ) 10 ALTIN
2 İBRAHİM SUAT EVREN DENİZLİ ÖZEL FİNAL ANADOLU LİSESİ (DENİZLİ) 10 ALTIN
5 MEHMET SELAHADDİN ŞENTOP İSTANBUL ERKEK LİSESİ (İSTANBUL) 11 ALTIN
6 HAKAN KARAKUŞ ANTALYA BİLİM VE SANAT MERKEZİ (ANTALYA) 10 ALTIN
7 KAAN ÇİM AYDIN FEN LİSESİ (AYDIN) 11 ALTIN
7 BAŞAK ÖNDER ERBAKIRFEN LİSESİ (DENİZLİ) 11 ALTIN
9 BARAN BOLOĞUR İZMİR ATATÜRK LİSESİ (İZMİR) 9 ALTIN
10 ÖMER TOPLAOĞLU ÖZEL İZMİR FEN LİSESİ (İZMİR) 10 ALTIN
10 MUSTAFA EMİR ÇELEBİ İSTANBUL ERKEK LİSESİ (İSTANBUL) 10 ALTIN
12 ONUR KORKMAZ İZMİR FEN LİSESİ (İZMİR) 11 ALTIN
13 ÖMER FARUK ÖZKAN ÖZEL BORNOVA ANADOLU VE FEN LİSESİ (İZMİR) 11 ALTIN
14 FURKAN KESKİN BUCA İNCİ-ÖZER TIRNAKLI FEN LİSESİ (İZMİR) 11 ALTIN
15 AHMET HAKAN YILMAZ ÖZEL ZEHRA OKULLARI FEN LİSESİ (ANKARA) 11 ALTIN
16 AHMET MUSA SEMERCİ ANTALYA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA) 11 ALTIN
17 HALİLCAN ARPACI ÖZEL İZMİR FEN LİSESİ (İZMİR) 11 ALTIN
18 HALİL ÖZKAN DENİZLİ ÖZEL FİNAL ANADOLU LİSESİ (DENİZLİ) 10 ALTIN
19 EMİN ERSÜS İZMİR FEN LİSESİ (İZMİR) 9 ALTIN
20 BATUHAN SOLMAZ ÖZEL ENKA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ (KOCAELİ) 9 ALTIN
20 BATUHAN KULECİ ÖZEL BORNOVA ANADOLU VE FEN LİSESİ (İZMİR) 9 ALTIN
22 İREM YAŞAR İZMİR FEN LİSESİ (İZMİR) 10 ALTIN
23 EMİRHAN İLHAN ANKARA FEN LİSESİ (ANKARA) 11 GÜMÜŞ
24 EREN ÖZÇELİK HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL) 9 ALTIN
24 SETENAY SARAÇ BUCA İNCİ-ÖZER TIRNAKLI FEN LİSESİ (İZMİR) 9 ALTIN
26 KEREM RECEP GÜR İZMİR FEN LİSESİ (İZMİR) 10 ALTIN
27 FURKAN ATEŞ BORNOVA ANADOLU LİSESİ (İZMİR) 10 GÜMÜŞ
27 MEHMET ÖZGÜN CİHANGİR ÖZEL BORNOVA ANADOLU VE FEN LİSESİ (İZMİR) 10 GÜMÜŞ
29 AHMET ALPER ÖZÜDOĞRU İSTANBUL ERKEK LİSESİ (İSTANBUL) 11 GÜMÜŞ
30 BATUHAN GÖÇ HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL) 9 ALTIN
30 ERMAN ÖZTÜRK BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ (İSTANBUL) 9 ALTIN
32 ÖZGEN ŞAFAK KARAKUŞ ANTALYA FİNAL OKULLARI (ANTALYA) 11 GÜMÜŞ
33 KEREM KÖR ÖZEL İZMİR FEN LİSESİ (İZMİR) 10 GÜMÜŞ
34 TANER EFE GÜMÜŞ ÖZEL ENKA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (KOCAELİ) 9 GÜMÜŞ
34 ANIL ARDA AYIK ÖZEL BORNOVA ANADOLU VE FEN LİSESİ (İZMİR) 9 GÜMÜŞ
36 UFUK DEMİRAY ÖZEL AKANT ANADOLU LİSESİ (ANTALYA) 11 GÜMÜŞ
37 BİLGE ELİZABETH İYE İZMİR ATATÜRK LİSESİ (İZMİR) 9 GÜMÜŞ
38 ÖMER YUSUF YILMAZ İZMİR FEN LİSESİ (İZMİR) 10 GÜMÜŞ
39 CEMAL EFE GAYİR ÖZEL ENKA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ (KOCAELİ) 9 GÜMÜŞ
40 SEYFİ BEDİRHAN ÇOTUR BUCA İNCİ-ÖZER TIRNAKLI FEN LİSESİ (İZMİR) 9 GÜMÜŞ
41 YASEMEN ERKAN ANKARA FEN LİSESİ (ANKARA) 10 GÜMÜŞ
41 FARUK KAYRA IŞIK BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ (İSTANBUL) 10 GÜMÜŞ
43 KUTAY ARDA GÜLER ÖZEL İZMİR TATIŞ KOLEJİ (MANİSA) 11 GÜMÜŞ
44 MEHMET EMİR ÖZTÜRK KARATAY FEN LİSESİ (KONYA) 11 GÜMÜŞ
44 MEHMET CAN ÖZDEMİR İZMİR FEN LİSESİ (İZMİR) 11 GÜMÜŞ
46 BAHADIR VEHBİ TANTAY AYDIN FEN LİSESİ (AYDIN) 9 GÜMÜŞ
46 KERİME NUR KAVADAR İZMİR ATATÜRK LİSESİ (İZMİR) 9 GÜMÜŞ
48 FATİH DEMİR ÇAPA FEN LİSESİ (İSTANBUL) 9 GÜMÜŞ
49 İBRAHİM CANDİNÇEL BUCA İNCİ-ÖZER TIRNAKLI FEN LİSESİ (İZMİR) 9 GÜMÜŞ
49 MURAT BİBEROĞLU BUCA İNCİ-ÖZER TIRNAKLI FEN LİSESİ (İZMİR) 9 GÜMÜŞ
49 ASUDE EBRAR KIZILOĞLU ÇAPA FEN LİSESİ (İSTANBUL) 10 GÜMÜŞ
52 ALİ ÖZCAN KAROL YUSUF ZİYA FEN LİSESİ (ANTALYA) 10 GÜMÜŞ
53 SEMİH KAĞAN YILMAZ İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ (İSTANBUL) 10 BRONZ
53 FERAY LİNAYENCE BUCA İNCİ-ÖZER TIRNAKLI FEN LİSESİ (İZMİR) 10 BRONZ
55 UNAL GÜNEŞ TIRAKİ TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ LİSESİ (KOCAELİ) 10 BRONZ
55 FİKRET ARDAL İSTANBUL ERKEK LİSESİ (İSTANBUL) 10 BRONZ
55 KEREM SERDAR ÖZTURK TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ LİSESİ (KOCAELİ) 10 BRONZ
58 SERVET HAKAN KOCAELİ FEN LİSESİ (İZMİT) 9 BRONZ
59 SABAHTTİN MERT ESİS ANKARA FEN LİSESİ (ANKARA) 10 BRONZ
60 ABDULLAH SAMED USLU İZMİR FEN LİSESİ (İZMİR) 9 BRONZ
61 MERT EREN BÜYÜK FEN LİSESİ (ANKARA) 10 BRONZ
61 ÖMER TALİP AKALIN MERAM FEN LİSESİ (KONYA) 10 BRONZ
63 ARDA TİFTİKÇİ ÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY) 11 BRONZ
64 TARIK CAN ÖZDEN İZMİR FEN LİSESİ (İZMİR) 9 BRONZ
65 EMRE AKDOĞAN ANTALYA FİNAL OKULLARI (ANTALYA) 11 BRONZ
66 AHMET AYBERK DURAK ÖZEL BORNOVA ANADOLU VE FEN LİSESİ (İZMİR) 9 BRONZ
67 ARMAN TAN BUCA İNCİ-ÖZER TIRNAKLI FEN LİSESİ (İZMİR) 11 BRONZ
68 ULVİ UMUT ATA İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ (İSTANBUL) 11 BRONZ
68 VOLKAN EREN ERDOĞAN ÖZEL ENKA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ (KOCAELİ) 11 BRONZ
70 HASAN MERT GÖKALP İSTANBUL ERKEK LİSESİ (İSTANBUL) 10 BRONZ
71 BATUHAN ERDEMİR ANKARA FEN LİSESİ (ANKARA) 11 BRONZ
72 ZEYNEP EYİYOL İZMİR ATATÜRK LİSESİ (İZMİR) 9 BRONZ
73 BARIŞ TİRYAKİ ÖZEL EGE LİSESİ (İZMİR) 11 BRONZ
74 MEHMET EFE ALOĞLU ÖZEL ADANA FİNAL ANADOLU LİSESİ (ADANA) 9 BRONZ
75 TALHA BERK BOLU ÖZEL ENKA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ (KOCAELİ) 10 BRONZ
76 MEHMET DENİZ YAPSIK TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ LİSESİ (KOCAELİ) 11
77 ESMA ŞİMŞEK MERAM FEN LİSESİ (KONYA) 9
78 ALİ HAMZA BEDİR ÖZEL ASFA ASFA FEN LİSESİ (İSTANBUL) 10
79 ENES HASAN KOCA SERİK ANADOLU LİSESİ (ANTALYA) 9
80 SEMİH ZAMAN ÖZEL ENKA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ (KOCAELİ) 10
81 AYŞE SILA OKÇU ANKARA FEN LİSESİ (ANKARA) 10
82 ERTUĞRUL SOYLU M. EMİN SARAÇ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ (İSTANBUL) 9
83 BERKE FİLİZ TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ LİSESİ (KOCAELİ) 10
84 FATİH KULAKSIZ ÇAĞLAYAN ANADOLU LİSESİ (ANTALYA) 11
85 HÜMEYRA KARGACI ANKARA FEN LİSESİ (ANKARA) 9
86 CAHİT ARDA ÖZ ÖZEL ASFA ASFA FEN LİSESİ (İSTANBUL) 10
87 MEHMET TUĞRUL BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ (İSTANBUL) 9
87 AHMET ATAYOLU CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL) 9
89 HARUN KESKİNBIÇAK ÖZEL ENKA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ (KOCAELİ) 10
90 AHMET EMRE BARUT ÖZEL ZEHRA OKULLARI FEN LİSESİ (ANKARA) 11
90 MEHMET BAŞKAYA AKSU ANADOLU LİSESİ (ANTALYA) 11
92 HATİCE GÖRÜCÜ ÖZEL ADANA FİNAL FEN LİSESİ (ADANA) 9
93 CAHİD ENES KELEŞ SAKARYA CEVAT AYHAN FEN LİSESİ (SAKARYA) 10
94 KÜBRA TOZOĞLU MERAM FEN LİSESİ (KONYA) 10
95 ÖYKÜ IRMAKHATİPOĞLU TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ (ANKARA) 11
96 TURAN ÖZGÜR ÖZAYDIN ÖZEL BORNOVA ANADOLU VE FEN LİSESİ (İZMİR) 9
97 ZEYNEP ZEHRA ÖZKAN FETHİYE SENA FEN LİSESİ (MUĞLA) 11
98 BATURALP TAHA YILMAZ İSTEK ÖZEL ANTALYA MURATPAŞA YEDİTEPE KOLEJİ FEN LİSESİ
(ANTALYA)
9
98 FATİH KEMAL OKUMUŞ İSTANBUL ERKEK LİSESİ (İSTANBUL) 9
98 DENİZ KAYA BORNOVA ANADOLU LİSESİ (İZMİR) 9
101 CANER KORKMAZ KOCAELİ FEN LİSESİ (İZMİT) 10
102 FATMA DİNÇ ANKARA FEN LİSESİ (ANKARA) 10
103 HELİNSU HATİPOĞLU MERAM FEN LİSESİ (KONYA) 10
104 BURAK FURKAN ERKİL ÖZEL NİĞDE FİNAL TEMEL LİSESİ (NİĞDE) 11
104 BİLGE KARACA KÜTAHYA NAFİ GÜRAL FEN LİSESİKÜTAHYA (KÜTAHYA) 11
106 MURATCAN DEMİR ÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA ANADOLU VE FEN LİSESİ (ANTALYA) 9
106 İBRAHİM HAŞİM İPEK CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL) 9
106 SERHAT MEMİŞ İZMİR FEN LİSESİ (İZMİR) 9
109 BENGÜ YAĞMUR KAYA ERBAKIRFEN LİSESİ (DENİZLİ) 10
110 MERT FURKAN DOLMACI DÜZİÇİ FEN LİSESİ (OSMANİYE) 11
110 ÖMER SAİT OTLU ÖZEL BİLOKULLARI FENLİSESİ (ANTALYA) 11
110 ORHAN TARIK KESKİN ANTALYA FİNAL OKULLARI (ANTALYA) 11
113 EDA GÜVEN ÖZEL BAHÇEŞEHİR FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ (İSTANBUL) 9
113 UMUTCAN ALKAN ÇAPA FEN LİSESİ (İSTANBUL) 9
113 SENEM IŞIK TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ LİSESİ (KOCAELİ) 9
116 AHMET FATİH YÜKSEL KİPA 10.YIL ANADOLU LİSESİ (İZMİR) 9
117 SUDE CEREN DEMİRCİ UŞAK BİLİM VE SANAT MERKEZİ (UŞAK) 10
117 ALİ ADAY ERBAKIRFEN LİSESİ (DENİZLİ) 10
119 ECE ACAR SERİK ANADOLU LİSESİ (ANTALYA) 11
119 ENES FURKAN YILDIZ KOCAELİ FEN LİSESİ (İZMİT) 11
121 YUSUF AKİN CİZRE FEN LİSESİ (ŞIRNAK) 9
121 ENES SAİT BESLER MERAM FEN LİSESİ (KONYA) 9
123 MUHAMMED EMİN ASLAN ÖZEL KUMLUCA SINAV KOLEJİ (ANTALYA) 10
123 NUREFŞAN DÜNDAR İSTANBUL ERKEK LİSESİ (İSTANBUL) 10
125 AHMET ÇAĞRI DEMİRBEK CUMHURİYET FEN LİSESİ (ANKARA) 11
126 MURAT TUNÇ HAVVA SEDAT AVCIOĞLU FEN LİSESİ (ANTALYA) 9
127 İHSAN MERT AYBAR ÖZEL JALE TEZER FEN LİSESİ (ANKARA) 11
127 ATEŞ KUTAY TENEKECİ ANTALYA FİNAL OKULLARI (ANTALYA) 11
129 YUSUF ONUR ÖKSÜZ ÖZEL ENKA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ (KOCAELİ) 9
130 DİLARA KAYA ÖZEL EGE LİSESİ (İZMİR) 10
131 EZGİ ÖRMECİ ÖZEL ENVAR FEN LİSESİ (ANTALYA) 11
132 CAN KOÇAK TED ANTALYA KOLEJİ (ANTALYA) 9
132 KADİR KAAN DURMAZ ANKARA FEN LİSESİ (ANKARA) 9
132 HAZAR UTKU SÖZER ERBAKIRFEN LİSESİ (DENİZLİ) 9
132 AHMET ALA İSTANBUL ERKEK LİSESİ (İSTANBUL) 9
136 AYBÜKE AKSU KÜTAHYA NAFİ GÜRAL FEN LİSESİKÜTAHYA (KÜTAHYA) 11
137 BEYZA AKDENİZ ANKARA FEN LİSESİ (ANKARA) 9
138 MUSATAFA ERDİ KARARMAZ DÜZİÇİ FEN LİSESİ (OSMANİYE) 11
138 ALPER KÜÇÜK SERİK ANADOLU LİSESİ (ANTALYA) 11
140 ÖZGÜR ARDA YÜCESOY ERBAKIRFEN LİSESİ (DENİZLİ) 9
140 EMİN KÜRŞAT DOĞAN ÖZEL ENKA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ (KOCAELİ) 9
140 YUSUF KORKMAZ KOCAELİ FEN LİSESİ (İZMİT) 9
143 FURKAN ATAK İSTEK ÖZEL ANTALYA MANAVGAT YEDİTEPE KOLEJİ ANADOLU LİSESİ
(ANTALYA)
11
143 AHMET OĞAN ERGİN İSTEK ÖZEL ANTALYA MANAVGAT YEDİTEPE KOLEJİ ANADOLU LİSESİ
(ANTALYA)
11
145 DOĞA EZGİ ÖZGÜR CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL) 9
146 VOLKAN ŞEN ENERJİSA BANDIRMA FEN LİSESİ (BALIKESİR) 10
147 MUSTAFA GÜNGÖR İSTEK ÖZEL ANTALYA MANAVGAT YEDİTEPE KOLEJİ ANADOLU LİSESİ
(ANTALYA)
11
147 SİNAN ORAL SAĞLIK VE EĞİTİM VAKFI ÖZEL ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ
(İSTANBUL)
11
149 AYŞE BERRA ŞEN ÇAPA FEN LİSESİ (İSTANBUL) 10
149 ABDURRAHMAN YEĞMAN FETHİYE SENA FEN LİSESİ (MUĞLA) 10
149 TUNÇ BARAN SEMİZEL ENERJİSA BANDIRMA FEN LİSESİ (BALIKESİR) 10

 

0

Düzenleme Amacı

Matematik olimpiyatlarının düzenlenmesindeki en büyük amaçlardan biri, lise öğrencilerine matematiği sevdirmek, matematik alanında yetenekli öğrencileri zamanında keşfetmek ve üstün yeteneklerini gösterebilme imkanı vererek ödüllendirmektir.

Hakkında

Türkiye'de bir üniversite tarafından kesintisiz yapılan en eski olimpiyattır. 1996 yılından beri yapılan bu organizasyon artık bir marka haline gelmiş ve TÜBİTAK tarafından yapılan bilim olimpiyatlarından sonra, Türkiye'deki en prestijli olimpiyat olmuştur.

İletişim

Matematik Bölümü
Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi B Blok Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampus / Antalya / Türkiye
Tel: 0242 310 2234
Tel: 0242 310 2386